Haberler

Adrenalin Kaldığı Yerden Volkan Işık Akademi ile İstanbul Park'ta Devam Etti

Toyota’nın yeni yüzü GT86 İstanbul Park’ta Volkan Işık Akademi tarafından tanıtıldı. Heyecan verici tasarım özellikleriyle üstün sürüş keyfi sunan GT86 Toyota’nın 50 yıllık spor otomobil birikimini asfaltlara taşıyor. Toyota’nın yeni tasarım anlayışıyla birlikte tutku ve heyecan verici otomobiller üretme isteğinin en yeni örneği olan GT86’nın Türkiye Lansmanı, 3 Temmuz – 12 Temmuz tarihleri arasında 5 gün boyunca İstanbul Park’ta Volkan Işık Akademi tarafından gerçekleştirildi.

GT86 Heyecanı Gün Boyu Devam Etti 4 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşen basın lansmanında Volkan Işık’ın, Akademi eğitmenleri ile birlikte yaptığı şov büyük beğeni topladı. Basın lansmanına katılan basın mensupları GT86 sürüş deneyimini yaşarken, GT86 hakkında da Volkan Işık ile sohbet etme fırsatı buldular. Volkan Işık ve Akademi eğitmenleri gün boyunca şovlarına devam ettiler.

Toplam 400 Kişi Adrenaline Ortak Oldu Volkan Işık Akademi eğitmenleri eşliğinde, Toyota’nın satış ve satış sonrası ekibi toplamda 400 kişi olmak üzere, GT86 sürüş özelliklerini ve performansını iki farklı şanzuman seçeneğiyle test etme imkanı buldular. GT 86 için hazırlanan özel parkurda katılımcılar, Volkan Işık Akademi eğitmenleri ile birlikte GT86’nın heyecan verici sürüş keyfini yaşadılar.

Detaylı bilgi için

0555 832 01 01

0212 641 20 40