Haberler

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Türkiye çapına yayılıyor

 

Dünya Ralli Şampiyonası’nda puan alan ve Avrupa’da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000’i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Türkiye çapına yayılıyor
Volkan Işık’ın 20 yıllık bilgi birikimini ve tecrübelerini yansıtan bir ürünü olan Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri seminerleri artık İstanbul dışında da gerçekleştiriliyor.

Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür
Temel amacı, toplumu otomobil kullanımı ile ilgili doğru bilgilendirerek trafik kazalarının azalmasına katkıda bulunmak, daha bilinçli sürücüler yetiştirmek ve “Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür” felsefesini yaymak olan Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri seminerleri, genişleyen tecrübeli eğitmen kadrosuyla yurt çapında eğitimlere başladı. Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri seminerlerinde kurumsal eğitimlerin yanı sıra bireysel katılımcılar için de farklı eğitim programları bulunuyor.

5 Haziran'da Tarsus'daydık. 
Volkan Işık ve deneyimli eğitmenler tarafından sürüş tekniklerinin en ince detaylarının teorik ve uygulamalı olarak anlatıldığı eğitimlerin sonuncusu 5 Haziran’da İstanbul’da ve Tarsus’da bireysel katılımcıların katımlıyla gerçekleştirilmiştir. Tarsus’da Tarsus Otomobil Sporları Kulubü ile birlikte organize edilerek gerçekleştirilen eğitimlere bundan sonra da devam edilecek. Tam gün süren eğitimlerde farklı yaş gruplarından, kadın ve erkek sürücülere güvenli otomobil kullanımıyla ilgili gerekli temel sürüş prensipleri, 2 saatlik teorik eğitimin yanı sıra 4 farklı pratik eğitim istasyonu kullanılarak aktarıldı. Seminer programının sonunda katılımcılara özel olarak hazırlanan katılım sertifikaları ve seminerde anlatılan bilgileri içeren eğitim notları verildi.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01