Haberler

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Alfa Romeo Giulietta’yı İzmir’de tanıttı

 

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Alfa Romeo Giulietta’yı İzmir’de tanıttı
100. Yaşını kutlayan Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan yeni modeli Giulietta’nın meraklıları ve kullanıcıları için tanıtım ve eğitim organizasyonu Volkan Işık Sürüş Teknikleri tarafından İzmir Pınarbaşı Pisti’nde yapıldı.

Alfa Romeo’nun ilk olarak 1950’li yıllarda tanıttığı ve kısa sürede farklı karoser tipleriyle de efsane haline dönüşen modeli “Giulietta” geri döndü. Ağustos ayından itibaren Türkiye’de de ilk müşterilerine teslim edilmeye başlanan Yeni Giulietta’nın kullanıcılarına ve potansiyel alıcılarına detaylı tanıtımı ve satış eğitimleri gerçekleştirildi.

Alfa Romeo kullanıcıları ve meraklıları katıldı.
27–28 Kasım 2010 tarihlerinde organize edilen tanıtım ve eğitimlerde Giulietta’nın dinamik ve güvenli yol tutuş özellikleri ile konforlu sürüşü Volkan Işık Sürüş Teknikleri tarafından hazırlanan eğitim aktivitesiyle ortaya konuldu. 
Ege Bölgesi’nin farklı illerinden gelen Alfa Romeo kullanıcılarının ve meraklılarının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, katılımcılar yeni Alfa Romeo Giulietta’yı İzmir Pınarbaşı Pisti’nde deneme şansının yanında, önemli rakipleri ile karşılaştırma fırsatı buldular.

4 Farklı istasyonda eğitimler verildi.
Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından otomobiller arasındaki sürüş özellikleri farklarının anlatıldığı organizasyonda Yeni Giulietta’nın 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi.
Alfa Romeo Giulietta’nın 4 farklı motor seçeneğinin de hazır bulunduğu organizasyonda katılımcılar Volkan Işık ile tanışma ve Alfa Romeo üzerine sohbet etme fırsatı da buldular.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01