Haberler

Volkan Işık Akademi'den Ferrari Track Day

Volkan Işık Akademi'den Ferrari Track Day
Volkan Işık Akademi, İtalyan lüks otomobil üreticisi Ferrari işbirliği ile 19 Kasım Cumartesi günü İstanbul Park Pisti’nde Ferrari Track Day etkinliğine imza attı.

Volkan Işık Akademi her geçen gün tanıtım ve eğitim organizasyonlarına bir yenisini daha ekliyor. Deneyimli ve uzman ekibi ile birçok otomotiv firmasının etkinliklerini gerçekleştiren Volkan Işık Akademi, lüks otomobil üreticisi Ferrari’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Ferrari Track Day etkinliğiyle Ferrari 458 modelinin performans ve sürüş keyfini İstanbul Park Pisti’nde araç sahipleri ve potansiyel kullanıcılarından oluşan 140 kişilik bir katılımcı grubuna tanıttı.

Yılın Otomobili Ferrari 458 de oradaydı
Volkan Işık Akademi’nin deneyimli ekibine organizasyon süresince İtalya’dan gelen Ferrari’nin resmi eğitim kurumu Corsa Pilota eğitmenlerinden dört kişilik bir ekip de eşlik etti. Türkiye’de 2010 yılında satışa çıkan ve İngiltere’de “Yılın Ototmobili” seçilen Ferrari 458’in dinamik ve yol tutuş özellikleri ve konforlu sürüşü Volkan Işık Akademi tarafından hazırlanan tanıtım organizasyonu ile ortaya konuldu. Bu sayede katılımcılar geliştirme aşamasında Michael Schumacher’in bizzat görev aldığı Ferrari 458 Italia’yı deneme şansını yakaladılar.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40