Haberler

Volkan Işık Akademi Öğrencileri İstanbul Ralli Kupası'nda Start Alıyor

Volkan Işık Akademi Öğrencileri İstanbul Ralli Kupası'nda Start Alıyor
Motorsporlarına yeni isimler kazandırmayı hedefleyen Volkan Işık Akademi, İstanbul Otomobil Kulübü tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen İstanbul Ralli Kupası’na, dört öğrencisiyle katılıyor.

Kural gereği bu yılki adı “İstanbul Ralli Kupası” olarak değiştirilen İstanbul Ralli Şampiyonası’nın 10’uncusu 3-4 Aralık tarihlerinde başlıyor. Pendik Kurtköy'deki VIA/ PORT Outlet Shopping Center merkezli olarak koşulacak yarışların startı yine VIA/ PORT’taki Gençlik Meydanı'nda verilecek. Servis alanının VIA/PORT Outlet Shopping Center otoparkı olarak belirlendiği yarışta, gerçek mücadele ise Riva ve Şile bölgesinde gerçekleşecek.

İstanbul Ralli Kupası'nda dört öğrencimiz start alıyor
Yola çıktığı günden bugüne kadar iki binin üzerinde öğrencinin motorsporlarına kazandırılmasına destek veren ve yarışmalarını sağlayan Volkan Işık Akademi, 10’uncu “İstanbul Ralli Kupası”na da dört öğrencisi ile katılıyor. Ralli eğitimlerine katılmış olan öğrencileri ile sürekli iletişim halinde olan ve onlara her zaman destek veren Volkan Işık Akademi daha önce düzenlediği eğitimlerine katılım gösteren Ayşegül Bacak, Yıldıray Demircioğlu, Ümitcan Özdemir ve Yiğit Timur’u kendi çatısı altında yarıştıracak.

Volkan Işık Akademi’nin desteği ile Yıldıray Demircioğlu, Ümitcan Özdemir ve Yiğit Timur Sınıf 9’da Fiat Palio ve Ayşegül Bacak ise sınıf 6’da Citroen C2 ile mücadele edecek.

İlk yarış 3-4 Aralık'ta düzenleniyor
İki gün olarak planlanan İstanbul Ralli Kupası’nda; ekipler, Cumartesi akşamları saat 18:00?de VIA/PORT Outlet Shopping Center’daki Gençlik Meydanı’nda sembolik start seromonisine katıldıktan sonra, gerçek yarış mücadelesi için Pazar günü Şile ve Riva bölgesindeki etaplara geçecek. Yarışların finişi ve ödül töreni de Pazar günü saat 16:20?de yine VIA/PORT Outlet Shopping Center’daki Gençlik Meydanı’nda yapılacak.

2011 İstanbul Ralli Kupası Takvimi
1. Yarış: 3-4 Aralık
2. Yarış: 17-18 Aralık
3. Yarış: 24-25 Aralık

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40