Haberler

V2 Challenge İstanbul’da Düğüm Çözülüyor

V2 Challenge İstanbul’da Düğüm Çözülüyor
Motorsporlarına daha çok sporcu kazandırmak amacıyla isteyen herkesin uygun bütçeyle yarışmasını sağlayan V2 Challenge İstanbul’un ilk kupasının sahibi son ayakta belli olacak.Birbirine denk puanlara sahip pilotların mücadelesine sahne olacak yarış, 31 Mart Cumartesi günü Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleşecek.

Son Yarışın Heyecan Dozu Yüksek
Türkiye’nin ilk özgün yarış otomobili Volkicarlar’ın yarıştığı ve amatör pilotların katılımıyla düzenlenen V2 Challenge İstanbul’un ilk iki yarışı geride kalırken heyecanın dozu da yükseliyor. İki yarışta iki farklı pilotun 1’incilik kürsüsüne çıktığı V2 Challenge İstanbul’da düğüm, final mücadelesinde çözülecek.

Timur ve Özdemir Aynı Puan ile Finale Çıkıyor
İlk yarışını ikinci bitiren Ümitcan Özdemir, mücadelenin 2’inci ayağında birinci olarak ilk V2 Challenge İstanbul Kupası’na sahip olmak için büyük avantaj elde etmişti. Genel sıralamada 15’şer puanla ilk iki sırayı paylaşan ilk yarışın galibi Yiğit Timur ve genç pilot ÜmitcanÖzdemir, son kozlarını Körfez Yarış Pisti’nde paylaşarak ilk V2 Challenge İstanbul kupasını kaldırmak için yarışacak.

Tüm motorspor severlere katılımın serbest olduğu V2 Challenge İstanbul’un final yarışında bu kez 2’si kadın 15 amatör pilot mücadele edecek. Körfez Yarış Pisti’nde 31 Mart Cumartesi günü düzenlenecek final, antreman turlarıyla saat: 10.00’da başlayacak ve ödül töreni ile saat: 16.00’da son bulacak.

Yarışçı olmak isteyenlere fırsat 
Türkiye’de motorsporlarının tabana yayılmasını destekleyen V2 Challenge İstanbul, motorsporları meraklılarına, yeni başlayacaklara kısaca bu spora gönül veren herkese açık. V2 Challenge’a katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken ise Volkan Işık Akademi tarafından yapılan eğitimlere katılmak.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40