Haberler

Volkan Işık Akademi ve Mann Filter Sanayinin En Hızlı Ustasını Arıyor

Volkan Işık Akademi ve Mann Filter Sanayinin En Hızlı Ustasını Arıyor
Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası MANN FILTER, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye'nin her bölgesini dolaşacağı “tanıtım turu”na başladı. “MANN FILTER SANAYİLERDE” sloganıyla yola çıkan tur, toplamda 20 şehir ve 31 noktada ustalarla buluşacak.

 

 

 

MANN FILTER RoadShow Başladı
Volkan Işık Akademi, tanıtım ve road show organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Deneyimli ekibi ile çok sayıda firmanın tanıtım ve road show etkinliklerine imza atan Volkan Işık Akademi son olarak Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası MANN FILTER, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye'nin her bölgesini dolaşacağı “tanıtım turu”nu başlattı.

RoadShow 11 Şehir Gezecek
21 Mayıs itibariyle 11 ili kapsayan ilk etabı başlayan etkinlikte Gaziantep'ten Adana'ya, Mardin'den Trabzon'a kadar birçok yerleşim birimi ziyaret edildi. Etkinlik boyunca ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri ile ustalar hem Volkicar'ı test etme imkanına kavuştular hem de düzenlenen yarışmada “en hızlı usta” seçilerek sürpriz hediyelere sahip olma şansı yakaladılar.

İlk Etkinlik Gaziantepli Ustalara 
21 Mayıs Pazartesi günü Gaziantep Küsget Sanayi'de düzenlenen etkinlik çerçevesinde ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri de hazır bulundu. Volkicar simülatörleri ile kullanıcıların dikkat, algı gibi temel becerileri, ayak, el ve göz koordinasyonu gibi psikomotor becerileri, tepki zamanı, çevresel görüş, hız-mesafe tahmini gibi becerileri test ediliyor. Düzenlenen yarışma neticesinde ise en hızlı usta'ya MANN FILTER tarafından sürpriz hediyeler verildi.

Son Etkinlik İstanbullu Ustalara
Toplamda 20 il ve 31 noktayı ziyaret edecek olan tanıtım turunun ilk etabının son akitiviteleri İstanbul da bulunan sanayilerde gerçekleşecek.15 – 16 Haziran Maslak Oto Sanayi, 18 Haziran Güngören – Bağcılar Oto Sanayi, 20 Haziran 2012, Çarşamba günü ise İstanbul Bostancı Oto Sanayi aktivitelerin düzenleneceği sanayiler olacak.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40