Haberler

Volkan Işık Akademi 30.000’i aşan Seyircisi ile Red Bull X-Fighters Jams’i başarıyla organize etti

Volkan Işık Akademi 30.000’i aşan Seyircisi ile Red Bull X-Fighters Jams’i başarıyla organize etti
Volkan Işık Akademi deneyimli organizasyon kadrosu ile yapmış olduğu uluslararası organizasyonlara bir yenisini daha ekledi. Red Bull için düzenlediği Red Bull X-Fighters Jams organizasyonları bir hafta içersinde 3 farklı büyük şehirde başarıyla ve yüksek seyirci katılımıyla gerçekleşti.

 

 

 

İzmir'de 20.000 kişi izledi
Tüm dünyanın ilgiyle izlediği serbest stil motokrosyarışı (FMX) Red Bull X-Fighters heyecanı bu yıl Türkiye’yi sarmaya devam ediyor. 15 Mayıs Pazartesi akşamı; Ankara da Ankamall Alışveriş Merkezi’nde, 18 Mayıs Cuma akşamı; İzmir Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen Red Bull X-Fighters Jams gösterisini 20,000’i aşkın İzmirli büyük bir coşkuyla izledi.

İzmir'den sonra Antalya'da uçtular
Gecede dünya Supersport 2007 – 2010 şampiyonu Red Bull sporcusu KenanSofuoğlu da performans sergiledi. Akrobatik hareketleriyle yerçekimine meydan okuyan Red Bull X-Fighters sürücüleri; İzmir’den sonra 20 Mayıs’ta Antalya’lılar ile Migros Alışveriş Merkezi’nde buluştular.

Türk izleyicisinin enerjisine hayran kaldılar
Red Bull X-Fighters Jams gösterisinde, yer çekimine meydan okuyan yetenekli serbest stil motokros (FMX) sürücüleri Nicholas Franclin(YeniZellanda), Gilles Dejong (Belçika), Martin Koren (Çek); akrobasinin, kontrolün ve gözü karalığın sınırlarını zorladı. Gösterilerin sonunda Türk izleyicisinden çok etkilendiklerini söyleyen sporcular, turun büyük bir coşku ile başladığını, Türk izleyicisinin enerjisi ve coşkusu ile performanslarının daha da arttığını dile getirdiler.  Red Bull X-Fighters’ın uluslararası yarışlarından farklı olarak, daha çok gösteri niteliğinde yapılan Red Bull X-Fighters Jams, gerçek bir heyecan fırtınası yaşattı.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40