Volkan Işık Akademi Hakkında

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir.

Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır.

Volkan Işık Akademi, Volkan Işık tarafından 2006 yılında “Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür” felsefesinden yola çıkarak kurulmuştur. Volkan Işık Akademi’yi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri, Türkiye’ye özgü problemlere ve koşullara uygun, özel hazırlanmış eğitim programlarına sahip olmasıdır. Volkan Işık Akademi’nin önceliği, müşterilerine en doğru ürün, en doğru eğitim, en doğru kadro ile hizmet vermektir.

Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 5000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.